سازمان هواشناسی
    • تاریخ انتشار: 1399/04/11
     منبع: روابط عمومی
     تعداد بازدید: 102
     دیدار مدیرکل هواشناسی گیلان با فرماندار رودسر

     دیدار مدیرکل هواشناسی گیلان با فرماندار رودسر

     اسماعیل پور فرماندار رودسر در در مراسم معارفه سرپرست ایستگاه هواشناسی سنوپتیک تکمیلی این شهرستان در مورد تخصیص اعتبار برای اجرای برنامه های عملیاتی هواشناسی رودسر قول مساعد داد.

     به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان گیلان، محمد دادرس مدیر کل هواشناسی استان گیلان در نشستی که در محل فرمانداری شهرستان رودسر برگزار گردید، مازیار احمدی کارشناس هواشناسی همدیدی ایستگاه سینوپتیک تکمیلی رودسر را به عنوان سرپرست این ایستگاه به حسین اسماعیل پور فرماندار رودسر معرفی کرد.

     در این جلسه که معاون فنی و توسعه شبکه ایستگاه‌ها، رئیس اداره توسعه و منابع وهمچنین رئیس شبکه پایش هواشناسی گیلان در جلسه حضور داشتند، مدیر کل هواشناسی در خصوص توسعه شبکه ایستگاه‌ها و انتقال داده به مرکز استان از ایستگاه‌های خودکار بارن سنجی در مناطق  لشکان، شویل و گوسفند گویه که در نواحی ارتفاعی و دامنه‌ای این شهرستان قرار دارند، مطالبی را بیان کرد.

     این مقام مسؤل همچنین در مورد جانمائی ایستگاه ساحلی در مناطق ساحلی رودسر به عنوان شرقیترین شهرستان متصل به استان مازندران و اهمیت دریافت اطلاعات مربوط به دریا در این نقطه از استان گیلان موارد مهمی را بیان کرد.

     در این جلسه که رئیس منابع طبیعی شهرستان رودسر نیز حضور داشت فرماندار رودسر ضمن خوش آمد گویی به مدیر کل هواشناسی و هیئت همراه از مشارکت فعال هواشناسی رودسر در جلسات فرمانداری در گذشته ابراز خورسندی کرده و ضمن تبریک به مازیار احمدی جهت تصدی سرپرستی ایستگاه هواشناسی رودسر خواستار تداوم همکاری شد.

     فرماندار رودسر همچنین در مورد تخصیص اعتبار برای اجرای برنامههای عملیاتی هواشناسی استان در شهرستان رودسر قول مساعد داد.

      

     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
مجموع بازدیدها : 605,987,667
تعداد بازدید امروز : 17,506
تعداد بازدید دیروز : 104,998
تعداد بازدید این ماه : 1,721,441