سازمان هواشناسی
    • تاریخ انتشار: 1398/11/21
     منبع: روابط عمومی
     تعداد بازدید: 294
     برگزاری کمیته پژوهشی هواشناسی خراسان شمالی با حضور مدیر توسعه کاربردهای هواشناسی کشور

     برگزاری کمیته پژوهشی هواشناسی خراسان شمالی با حضور مدیر توسعه کاربردهای هواشناسی کشور

     به گزارش روابط عمومی هواشناسی خراسان شمالی، کمیته پژوهشی اداره کل هواشناسی خراسان شمالی با حضور  دکتر فاتح  مدیر توسعه کاربردهای هواشناسی کشور برگزار گردید.

     مدیر کل هواشناسی خراسان شمالی  در این نشست با معرفی گروه تحقیقات اداره کل به اهم فعالیت های این گروه اشاره کرد و افزود: تهک استان به رتبه نخست کشور رسیده است و این نشان از تلاش‌های بی‌وقفه همکاران در این استان بوده است.

     وی با اشاره به فعالیت های ویژه گروه تحقیقات افزود: مبحث سمینارهای علمی و آزمون های آنلاین از جمله مباحث ویژه‌ای است که از سال گذشته کلید خورده است و نتایج بسیار خوبی نیز حاصل شده است.

     مدیر کل هواشناسی خراسان شمالی ضمن اشاره به تشکیل شورای پژوهشی اداره کل  گفت: در داخل استان ارتباط با  دانشگاه ها و دستگاه‌های مختلف  برقرار شده است که در این خصوص می توان به برگزاری  کنفرانس در حوزه سیلاب با تاکید استاندار و برگزاری مسابقه علمی هواشناسی ویژه دانش آموزان اشاره نمود.

     دکتر فاتح مدیر توسعه کاربرد های هواشناسی کشور ضمن تقدیر از فعالیت‌های گسترده گروه تحقیقات و پژوهش هواشناسی خراسان شمالی به بحث و تبادل نظر پیرامون کمیته پژوهشی و چالش‌های موجود پرداخت.

     وی در ادامه  توان اداره کل هواشناسی خراسان شمالی  را بالا دانست و اظهار امیدواری کرد گام های موثری در حوزه پژوهش و تحقیقات برداشته شود.

      

     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
مجموع بازدیدها : 610,678,279
تعداد بازدید امروز : 21,919
تعداد بازدید دیروز : 87,678
تعداد بازدید این ماه : 189,146