سازمان هواشناسی
    • تاریخ انتشار: 1398/10/25
     منبع: روابط عمومی
     تعداد بازدید: 620
     فعالیت گسترده تهک خراسان شمالی در رسانه‌های استان

     فعالیت  گسترده  تهک خراسان شمالی در رسانه‌های استان

     هماهنگی، تعامل و ارتباط اصحاب رسانه و خبرگزاری ها ، صدا وسیما با هواشناسی برای ارائه اطلاعات دقیق تر، سریعتر  امری ضروری است و رسانه ها در امر اطلاع رسانی به عنوان بازوان توانمند هواشناسی محسوب می شوند.                        

     به گزارش روابط عمومی هواشناسی خراسان شمالی، سامانه  توسعه هواشناسی کاربردی (تهک) خراسان شمالی در این خصوص  اقدامات رسانه ای ویژه‌ای را انجام داده است. حضور تهک در برنامه صبحانه شبکه اترک و ارائه بولتن جامع تهک از جمله این اقدامات می باشد.

     علیرضا گل رخ دبیر تهک خراسان شمالی در این خصوص گفت: ارتباط با برنامه رادیویی صدای روستا در روزهای یکشنبه و سه شنبه برقرار می شود و توصیه‌های هواشناسی کاربردی برای روستائیان عزیز ارائه می شود.

     دبیر تهک هواشناسی استان ادامه داد:ارتباط با برنامه صبحانه شبکه اترک سیمای خراسان شمالی از دیگر برنامه‌های ارائه توصیه های جامع هواشناسی کاربردی تهک در سیما می باشد که  در این خصوص ساعت 7:30 صبح  روزهای دوشنبه ارتباط تلفنی با کارشناس تهک برقرار شده و  اهم توصیه های صادر شده در جلسات دیسکاشن شامل کشاورزی , عمران ، انرژی، جاده ای، بهداشت، سلامت و گردشگری توسط نمایندگان دستگاه‌های ذیربط صادر می شود،  ارائه می گردد.

     وی از انتشار بولتن جامع توسعه هواشناسی کاربردی در فضای مجازی و خبرگزاری های مهم خبر داد و افزود: توصیه های تهک در کانال های استانی و شهرستانی و خبرگزاری مهم نیز بارگزاری می‌شود.

      

     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
مجموع بازدیدها : 606,291,117
تعداد بازدید امروز : 26,180
تعداد بازدید دیروز : 97,334
تعداد بازدید این ماه : 2,024,891