سازمان هواشناسی
    • تاریخ انتشار: 1398/10/15
     منبع: روابط عمومی
     تعداد بازدید: 401
     بازدید نماینده مجلس شورای اسلامی از هواشناسی آذربایجان شرقی

     بازدید نماینده مجلس شورای اسلامی از هواشناسی آذربایجان شرقی

     نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی از اداره کل هواشناسی استان آذربایجان شرقی بازدید نمودند.

     به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان آذربایجان شرقی، محمد اسماعیل سعیدی نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون تلفیق بودجه، روز پنج شنبه 12 دی ماه با حضور در اداره کل هواشناسی استان آذربایجان شرقی از نزدیک در جریان فعالیت های این اداره کل قرار گرفت.

     علی دولتی مهر مدیر کل هواشناسی استان ضمن ارائه گزارشی از وضعیت جوی استان در خصوص عملکرد اداره کل هواشناسی مطالبی را بیان و به مسائل و مشکلات اعتباری هواشناسی استان اشاره نمودند

     دولتی مهر ادامه داد: تجهیز و توسعه ایستگاه های هواشناسی استان، بروز رسانی رادار هواشناسی از اولویت های اداره کل هواشناسی استان می باشد که مستلزم اختصاص اعتبارات لازم می باشد.

     مدیر کل هواشناسی استان با اشاره به عدم وجود نماینده سازمان هواشناسی کشور در مجلس شورای اسلامی جهت پیگیری مسائل و مشکلات سازمان هواشناسی کشور، خواستار همکاری و هماهنگی های لازم را در این خصوص شدند و همچنین درخواست کردند مجمع نمایندگان استان بازدیدی از سازمان هواشناسی کشور داشته باشند.

     سعیدی نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی ضمن تقدیر تشکر از مدیر کل و کارکنان هواشناسی استان به اهمیت نقش هواشناسی اشاره کرد و گفت: در حوزه هواشناسی سرمایه گذاری کم شده و جهت بروز رسانی و تجهیز امکانات هواشناسی سرمایه گذاری در این حوزه ضروریت دارد.

     عضو کمیسیون تلفیق بودجه مجلس شورای اسلامی با اشاره به موثر بودن نماینده سازمان هواشناسی کشور در مجلس شورای اسلامی، قول مساعد جهت همکاری و هماهنگی های لازم را دادند.

      

     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
مجموع بازدیدها : 606,290,681
تعداد بازدید امروز : 25,744
تعداد بازدید دیروز : 97,334
تعداد بازدید این ماه : 2,024,455