سازمان هواشناسی
    • تاریخ انتشار: 1398/03/12
     منبع: روابط عمومی
     تعداد بازدید: 789
     افزایش دما بیشتر مناطق کشور/ وزش باد شدید در شرق و جنوب شرق

      افزایش دما بیشتر مناطق کشور/ وزش باد شدید در شرق و جنوب شرق

     از یکشنبه تا پایان هفته دما در بیشتر مناطق کشور افزایش می‌یابد و در برخی مناطق شرق و جنوب شرق به ویژه زابل وزش باد شدید همراه با گرد و خاک پیش‌بینی شده است.

     به گزارش روابط عمومی سازمان هواشناسی کشور، احد وظیفه مدیر پیش‌بینی و هشدار این سازمان از یکشنبه 98/3/12 تا پایان هفته در بیشتر مناطق کشور از استقرار جوی آرام و افزایش نسبی دما در اکثر مناطق کشور خبر داد و افزود: دما در نیمه شمالی حدود ۴ تا ۶ درجه افزایش می‌یابد.

     یکشنبه در شمال فارس، جنوب و غرب اصفهان، غرب کهگیلویه و بویراحمد، چهارمحال و بختیاری، جنوب شرق لرستان در ساعات بعد از ظهر رگبار و رعد و برق، گاهی وزش باد شدید و در جنوب غرب یزد و بخش هایی از کرمان بارش پراکنده گاهی رعد و برق و وزش باد شدید و گرد و خاک پیش‌بینی نمود.

     وی یادآور شد: یکشنبه در خراسان شمالی، سمنان خراسان رضوی و آذربایجان غربی بارش پراکنده و وزش باد دور از انتظار نخواهد بود. 

     به گفته مدیر پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی دوشنبه 98/3/13 در ارتفاعات کرمان، کهگیلویه و بویراحمد، جنوب اصفهان، شمال فارس، خراسان شمالی و شمال خراسان رضوی بارش پراکنده گاهی وزش باد شدید و سه‌شنبه 98/3/14 در استان‌های اردبیل، آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی بارش پراکنده رخ می‌دهد.

     وظیفه روز چهارشنبه و پنجشنبه 15 و 16 خرداد در استان‌های اردبیل آذربایجان‌غربی، آذربایجان‌شرقی، ارتفاعات البرز مرکزی واقع در استان‌های زنجان، قزوین، البرز و تهران و دامنه‌های زاگرس در استان‌های کهگیلویه و بویراحمد، چهارمحال و بختیاری، مرکزی و شرق لرستان بارش پراکنده پیش‌بینی نمود.

     وی در خاتمه بیان نمود: از یکشنبه تا پایان هفته در برخی مناطق شرق و جنوب شرق به ویژه زابل وزش باد شدید همراه با گرد و خاک خواهیم داشت.  

     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
مجموع بازدیدها : 610,784,842
تعداد بازدید امروز : 45,336
تعداد بازدید دیروز : 83,146
تعداد بازدید این ماه : 295,709