سازمان هواشناسی
    • تاریخ انتشار: 1391/11/04
     تعداد بازدید: 1508
     اخطاریه شماره 62 دوشنبه مورخ 25/10/91
     اخطاریه شماره 62 دوشنبه مورخ 25/10/91
     در روز سه شنبه در استانهای گیلان، مازندران و گلستان بارش باران و برف از شدت بیشتری برخوردار می باشد.
     پیرو اطلاعیه شماره 99 مورخ 24/10/91 به اطلاع می رساند که :
     1-    در روز سه شنبه در استانهای گیلان، مازندران و گلستان بارش باران و برف از شدت بیشتری برخوردار می باشد. از این رو دربرخی مناطق این استانها بویژه در مناطق مرتفع و راه های ارتباطی کوهستانی البرز، اختلال در تردد جاده ها پیش بینی می شود. این وضعیت از اواخر      سه شنبه در استانهای خراسان شمالی و شمال استان خراسان رضوی نیز دور از انتظار نمی باشد.
     2-   پیش بینی می شود که طی روزهای سه شنبه و چهارشنبه به سبب افزایش سرعت وزش باد در روی عراق، گردوخاک سبب کاهش کیفیت هوا و کاهش دید افقی در جنوب استان خوزستان و سپس استان بوشهر شود. طی این مدت به سبب وزش باد شدید و توفانی بودن آبهای خلیج فارس و دریای عمان، توصیه می شود که شناورهای سبک از تردد غیرضروری درمنطقه خودداری نمایند.
     3- از اواخر سه شنبه و طی روزهای چهارشنبه و پنج شنبه به سبب وزش باد شدید و توفان گردوخاک در برخی نقاط استانهای سیستان و بلوچستان و کرمان، دید افقی و کیفیت هوا کاهش می یابد و اختلال در تردد راه های ارتباطی این استانها پیش بینی می شود.
     4- از عصر دوشنبه و طی روز سه شنبه به سبب کاهش پایداری هوا، پیش بینی می شود که در کلان شهر تهران موقتاً از میزان آلاینده های جوی کاسته شود.
      فایل پیوست
      
     4  کیلوبایت
     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
    • جستجو بر اساس ایستگاه هواشناسی
     استان:
     ایستگاه:
     تاریخ: انتخاب تاریخ
     زمان (UTC):

مجموع بازدیدها : 601,489,911
تعداد بازدید امروز : 15,202
تعداد بازدید دیروز : 137,297
تعداد بازدید این ماه : 1,750,069