سازمان هواشناسی
    • تاریخ انتشار: 1399/02/31
     منبع: روابط عمومی
     تعداد بازدید: 164
     دیدار مدیرکل هواشناسی استان سمنان با استاندار

     دیدار مدیرکل هواشناسی استان سمنان با استاندار

     استاندار سمنان ضمن تقدیر از عملکرد مجموعه هواشناسی استان نسبت به افزایش اعتبار پروژه‌های ساختمان هواشناسی فرودگاه‌های سمنان و شاهرود قول مساعد داد.

     به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان سمنان، ایرج مصطفوی مدیرکل هواشناسی استان سمنان در دیدار با علیرضا آشناگر استاندار سمنان ضمن اعلام رشد 62 درصدی بارش در استان تا 99/2/25، گزارشی از وضعیت جوی، تحلیل بارش و دما در 7 ماهه گذشته سال زراعی 99-98 و اهم اقدامات انجام شده در سال گذشته و برنامه توسعه هواشناسی استان ارائه نمود.

     مصطفوی در ادامه از وضعیت اعتبارات هواشناسی در حوزه هزینه‌ای و تملک دارایی و همچنین پروژه‌های در دست اقدام ساختمان هواشناسی فرودگاه سمنان و شاهرود و پیشرفت فیزیکی آن‌ها، و همچنین پیگیری مصوبات سفر ریاست سازمان در مردادماه 98 به استان گزارشی ارائه نمود.

     وی افزود: توسعه ایستگاه‌های هواشناسی، افزایش اعتبارات هزینه‌ای و تملک دارایی و همچنین تحقق تخصیص اعتبار مصوبه سفر ریاست سازمان به سمنان از جمله نیاز استان در جهت توسعه پایدار و رشد در حوزه هواشناسی می‌باشد.

     آشناگر استاندار سمنان ضمن ابراز خرسندی از عملکرد هواشناسی و وضعیت بارش‌های استان در سال زراعی 99-98 قول مساعدت جهت تخصیص و افزایش اعتبار پروژه‌های ساختمان هواشناسی فرودگاه‌های سمنان و شاهرود، توسعه ایستگاه‌های هواشناسی و مصوبات سفر را داد و از عملکرد مجموعه هواشناسی استان تقدیر و تشکر کرد.

      

     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
مجموع بازدیدها : 601,544,965
تعداد بازدید امروز : 70,256
تعداد بازدید دیروز : 137,297
تعداد بازدید این ماه : 1,805,123