سازمان هواشناسی
    • تاریخ انتشار: 1398/11/02
     منبع: روابط عمومی
     تعداد بازدید: 152
     حضور مدیرکل هواشناسی هرمزگان در مناطق آسیب دیده از سیل استان

     حضور مدیرکل هواشناسی هرمزگان در مناطق آسیب دیده از سیل استان

     دکتر رنجبر مدیرکل هواشناسی استان هرمزگان ضمن حضور در مناطق آسیب دیده از سیل اخیر در شرق استان در جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان جاسک حضور یافتند.

     به گزارش روابط عمومی اداره کل هواشناسی هرمزگان مقارن اواخر روز یکشنبه مورخ 98/10/29، دکتر رنجبر، مدیرکل هواشناسی استان ضمن بازدید از مناطق سیل زده در جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران حضور یافتند. در این نشست که عارفی معاون فنی، بلالی مسئول حراست و شهابی رئیس هواشناسی شهرستان نیز حضور داشتند ،دکتر رنجبر ضمن تشریح وتحلیل سینوپتیکی بارش های اخیر به ارائه پیش بینی و وضعیت جوی طی روزهای آتی با توجه به حساسیت منطقه پرداختند. مدیرکل هواشناسی استان وضعیت پایان هفته استان را با تأکید بر نواحی شرقی بارانی اعلام و اظهار امیدواری نموده مقادیر بارش طی بهمن ماه از الگوی نرمال و اسفند ماه با لاتر از نرمال تبعیت خواهد نمود.

     در ادامه مهندس رادمهر ،فرماندار شهرستان وهمچنین سعدینی مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان ضمن تقدیر و تشکر از اعلام و اقدام به موقع و به هنگام هواشناسی استان در خصوص صدور اخطاریه شماره 10 که منجر به تخلیه به موقع تعدادی از روستاهای در معرض سیلاب احتمالی گردیده اذعان داشتند توفیق در مدیریت بحران و مخاطرات ناشی ازسیل اخیر درشرق استان وبطور ویژه شهرستان جاسک مرهون اقدامات به موقع اداره کل هواشناسی استان بوده است.

      

     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
مجموع بازدیدها : 576,003,594
تعداد بازدید امروز : 56,743
تعداد بازدید دیروز : 231,963
تعداد بازدید این ماه : 800,980