سازمان هواشناسی
    • تاریخ انتشار: 1398/06/11
     منبع: روابط عمومی
     تعداد بازدید: 717
     تداوم بارش پراکنده در سواحل خزر تا جمعه

     تداوم بارش پراکنده در سواحل خزر تا جمعه    

     از سه‌شنبه تا جمعه 15 شهریور 1398 بارش پراکنده در سواحل خزر ادامه دارد.

     به گزارش روابط عمومی سازمان هواشناسی کشور، احد وظیفه مدیر پیش‌بینی و هشدار این سازمان دوشنبه 98/6/11 در استان‌های ساحلی خزر، بارش پراکنده  و در ساعات بعد از ظهر در برخی نقاط اردبیل، شمال آذربایجان شرقی، شمال آذربایجان غربی، ارتفاعات البرز در استان‌های زنجان، قزوین، البرز، تهران و سمنان بارش پراکنده، گاهی رعدوبرق و وزش باد شدید موقت پیش‌بینی نمود.

     وی با اشاره به کاهش نسبی دما طی سه‌شنبه در استان‌های ساحلی خزر و تشدید بارش در گیلان و غرب مازندران، تصریح نمود: مجدداً در روزهای چهارشنبه تا جمعه در سواحل خزر بارش پراکنده خواهیم داشت.

     به گفته مدیر پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور در ساعات بعدازظهر سه‌شنبه و چهارشنبه 15 و 16 شهریور در برخی نقاط اردبیل، شمال آذربایجان شرقی، شمال آذربایجان غربی، ارتفاعات البرز در استان‌های زنجان، قزوین، البرز، تهران، سمنان و ارتفاعات خراسان شمالی بارش پراکنده، گاهی رعدوبرق و وزش باد شدید موقت پیش بینی می‌شود.

     وظیفه با اشاره به وزش باد نسبتاً شدید در بعضی از ساعات دوشنبه تا چهارشنبه 98/6/13 در منطقه زابل و برخی نقاط استان‌های ایلام، کرمانشاه و خوزستان، یادآور شد: در مدت یاد شده در جنوب غرب کشور احتمال وقوع گردوخاک نیز وجود دارد. 

      

     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
مجموع بازدیدها : 566,764,021
تعداد بازدید امروز : 93,121
تعداد بازدید دیروز : 478,532
تعداد بازدید این ماه : 2,154,302