سازمان هواشناسی
    • تاریخ انتشار: 1398/06/09
     منبع: روابط عمومی
     تعداد بازدید: 421
     کسب رتبه برتر هواشناسی استان سمنان در ارزیابی عملکرد دستگاه‌های اجرایی

     کسب رتبه برتر هواشناسی استان سمنان در ارزیابی عملکرد دستگاه‌های اجرایی    

     هواشناسی استان سمنان در جشنواره شهید رجایی سال 1398 در شاخص‌های اختصاصی رتبه برتر را در بین دستگاه‌های اجرایی استان به خود اختصاص داد.

     به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان سمنان ، مراسم تجلیل از برگزیدگان جشنواره شهید رجایی ، با حضور دکتر آشناگر استاندار ، دکتر همتی نماینده مجلس شورای اسلامی ، معاونین استاندار ، مدیران کل دستگاه‌های اجرایی، فرمانداران و رییس سازمان برنامه و بودجه استان روز پنجشنبه 98/6/6 در سالن یادگار امام (ره) استانداری با محوریت تقدیر از دستگاه‌های اجرایی که در ارزیابی عملکرد سال 97 حائز رتبه برتر شده‌اند، برگزار گردید.

     استاندار سمنان در این مراسم، گفت: خدامحوری و مردم‌مداری رکن اصلی موفقیت در امور اجرایی است. تلاش برای افزایش اعتماد عمومی و ارتقا شفاف سازی با هدف افزایش سلامت اداری و جلوگیری از فساد با رویکرد توجه به استقرار دولت الکترونیک از مواردی بود که استاندار بر آن تاکید کرد .

     آشناگر از زحمات مدیران و کارکنان پرتلاش دستگاه‌های اجرایی که با خدمات شایسته خود موجبات رضایت‌مندی مردم را فراهم می‌آورند، تقدیر و تشکر نمود.

      نماینده مردم شهرستان‌های سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی عدالت و اعتدال را از راهبردهای تقوا در اداره امور کشور برشمرد و تحقق مواردی همچون سلامت اداری و حاکمیت روابط معتدل در جامعه را در پیشرفت و توسعه پایدار بسیار تاثیرگذار دانست.

     در پایان جشنواره استاندار سمنان با اهدای لوح و تندیس جشنواره از زحمات و تلاش‌های ایرج مصطفوی مدیرکل هواشناسی استان سمنان تقدیر کرد.

      

     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
مجموع بازدیدها : 596,011,701
تعداد بازدید امروز : 60,426
تعداد بازدید دیروز : 160,457
تعداد بازدید این ماه : 639,227