سازمان هواشناسی
    • تاریخ انتشار: 1398/06/05
     منبع: روابط عمومی
     تعداد بازدید: 437
     وزش باد شدید در شرق کشور/ دریای خزر مواج

     وزش باد شدید در شرق کشور/ دریای خزر مواج

     از سه‌شنبه تا پنجشنبه 98/6/7 در شرق کشور بویژه منطقه زابل وزش باد شدید با احتمال گردوخاک رخ می‌دهد و دریای خزر نیز مواج است.

     به گزارش روابط عمومی سازمان هواشناسی کشور، احد وظیفه مدیر پیش‌بینی و هشدار این سازمان با اشاره به بارش باران از سه‌شنبه تا شنبه 98/6/2 برای سواحل دریای خزر، گفت: شدت بارش‌ها در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه در شرق سواحل و روزهای جمعه و شنبه در غرب آن می‌باشد.

     وی سه‌شنبه 98/6/5 بارش خفیف باران با احتمال رعدوبرق در برخی مناطق اردبیل و شمال آذربایجان شرقی، شمال آذربایجان غربی و ارتفاعات زنجان پیش بینی نمود و افزود: چهارشنبه 98/6/6 در غرب اصفهان، شمال چهارمحال و بختیاری، جنوب شرق لرستان، ارتفاعات شمال شرق خوزستان و شمال خراسان شمالی بارش پراکنده گاهی با رعدوبرق و وزش باد شدید موقت پیش بینی می شود.

     مدیر پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی از رشد ابر و رگبار پراکنده گاهی همراه با رعدوبرق طی روز پنجشنبه در شمال استانهای آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل و خراسان رضوی، پارهای ازمناطق خراسان شمالی و در روزهای جمعه و شنبه در پاره‌ای از مناطق استانهای آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی و اردبیل خبر داد.  

     این مسئول در ساعات بعدازظهر سه‌شنبه تا پنجشنبه برای ارتفاعات البرز مرکزی در استان‌های قزوین، البرز، تهران و سمنان افزایش ابر، بارش پراکنده با احتمال رعدوبرق پیش بینی نمود و افزود: در مدت یاد شده در شرق کشور بویژه منطقه زابل وزش باد شدید با احتمال گردوخاک رخ خواهد داد و دریای خزر نیز مواج پیش بینی می شود.

      

     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
مجموع بازدیدها : 566,751,017
تعداد بازدید امروز : 80,117
تعداد بازدید دیروز : 478,532
تعداد بازدید این ماه : 2,141,298