سازمان هواشناسی
    • تاریخ انتشار: 1398/05/28
     منبع: روابط عمومی
     تعداد بازدید: 536
     ماندگاری هوای گرم در غرب و جنوب‌غرب کشور

     ماندگاری هوای گرم در غرب و جنوب‌غرب کشور

     هوای گرم به مدت یک هفته در کردستان، کرمانشاه، ایلام، نیمه غربی لرستان و استان خوزستان ماندگار است.

     به گزارش روابط عمومی سازمان هواشناسی کشور، احد وظیفه مدیر پیش‌بینی و هشدار این سازمان با بیان اینکه از دوشنبه تا جمعه 98/6/1 اغلب مناطق کشور جوی آرام و آسمانی آفتابی خواهند داشت، افزود: بعدازظهر دوشنبه در برخی نقاط آذربایجان غربی و شمال کردستان افزایش ابر و رگبار پراکنده گاهی همراه با رعد و برق پیش‌بینی می‌شود و در جنوب کرمان، شمال و غرب هرمزگان و جنوب فارس بخصوص در ساعات بعدازظهر رشد ابر، گاهی رگبار باران، رعد و برق و وزش باد شدید موقتی رخ خواهد داد.

     وی با اشاره به بارش پراکنده طی بعدازظهر سه‌شنبه 98/5/29 در جنوب کرمان، ارتفاعات هرمزگان و ارتفاعات البرز مرکزی، یادآور شد: چهارشنبه 98/5/30 در شرق هرمزگان و جنوب کرمان نیز بارش پراکنده رخ می‌دهد.

     مدیر پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی از ماندگاری هوای گرم به مدت یک هفته در مناطق غربی و جنوب غربی کشور شامل استان‌های کردستان، کرمانشاه، ایلام، نیمه غربی لرستان و استان خوزستان خبر داد.  

     این مسئول با اشاره به تداوم وزش باد شدید از دوشنبه تا جمعه در نوار شرقی کشور بخصوص منطقه زابل، تصریح نمود: علاوه بر این در شرق استان‌های یزد و کرمان و برخی نقاط جنوب خراسان رضوی و خراسان جنوبی نیز وزش باد و خیزش گردوخاک دور از انتظار نیست.

      

     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
مجموع بازدیدها : 566,757,779
تعداد بازدید امروز : 86,879
تعداد بازدید دیروز : 478,532
تعداد بازدید این ماه : 2,148,060