سازمان هواشناسی
    • تاریخ انتشار: 1398/05/22
     منبع: روابط عمومی
     تعداد بازدید: 59
     نشست مدیرکل هواشناسی بوشهر با مدیرکل راه و شهرسازی استان

     نشست مدیرکل هواشناسی بوشهر با مدیرکل راه و شهرسازی استان 

     مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر در دیدار با مدیرکل هواشناسی خواستار توسعه ارتباط با هواشناسی در جهت افزایش خدمات رسانی مطلوب به مردم استان شد.

     به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان بوشهر،  مهندس رستمی مدیرکل راه و شهرسازی استان در دیدار با فرج اله   شکوهی پور با بیان این ‌که ایستگاه جاده‌ای  بوشهر می تواند در ایجاد ایمنی در تردد جاده ای موثر باشد، خواستار توسعه ارتباط با هواشناسی در جهت افزایش خدمات رسانی مطلوب به مردم شد.

     رستمی ضمن اشاره به اهمیت اطلاعات هواشناسی در مقابله با بلایای جوی از عملکرد هواشناسی استان طی سال‌های گذشته در راستای اطلاع رسانی به مردم که جزو شهرهای مهم کشور از لحاظ دریایی و هوایی می باشد تقدیر و تشکر نمود و این مهم را نتیجه تلاش هواشناسی در زمینه صدور اطلاعیه ها و اخطاریه های به موقع دانست.

     فرج اله شکوهی پور مدیرکل هواشناسی بوشهر با اعلام آمادگی کامل هواشناسی استان در خصوص مشارکت در طرح‌های توسعه و بهبود حمل و نقل استان افزود : قطعاً هواشناسی می‌تواند با پیش‌بینی بموقع و صدور، اطلاعیه‌ها، اخطاریه‌ها و توصیه‌های کاربردی در ارتقاء سطح ایمنی حمل و نقل جاده‌ای استان فعالیت بیشتری داشته باشد.

      

     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
مجموع بازدیدها : 511,926,605
تعداد بازدید امروز : 267,501
تعداد بازدید دیروز : 315,281
تعداد بازدید این ماه : 9,395,989