سازمان هواشناسی
    • تاریخ انتشار: 1398/05/02
     منبع: روابط عمومی
     تعداد بازدید: 575
     وزش باد شدید در شرق کشور

     وزش باد شدید در شرق کشور

     از چهارشنبه تا جمعه 98/5/4 در شرق کشور به ویژه منطقه زابل، وزش باد شدید و گرد و خاک رخ می‌دهد.

     به گزارش روابط عمومی سازمان هواشناسی کشور، احد وظیفه مدیر پیش‌بینی و هشدار این سازمان از چهارشنبه تا جمعه 98/5/4 در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب در جنوب سیستان و بلوچستان برخی نقاط استان‌های هرمزگان، فارس و جنوب و غرب کرمان رگبار باران گاهی با رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش‌بینی نمود و افزود: این وضعیت چهارشنبه در استان‌های واقع در زاگرس مرکزی نیز رخ می‌دهد.

     وی با بیان اینکه چهارشنبه و پنجشنبه 2 و 3 مرداد در استان‌های ساحلی خزر بارش پراکنده خواهیم داشت، تصریح نمود: روزهای جمعه و شنبه با نفوذ جریانات خنک شمالی، ضمن کاهش نسبی دما در این مناطق، بارش در سواحل خزر تشدید می‌شود.

     مدیر پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی افزود:روزهای جمعه و شنبه دریای خزر مواج است و روز یکشنبه مجدداً بارش پراکنده خواهیم داشت.

     این مسئول از چهارشنبه تا یکشنبه 98/5/6 علاوه بر مناطق فوق در برخی نقاط خراسان شمالی و شمال خراسان رضوی افزایش ابر، رگبار باران گاهی با رعد و برق شدید موقت پیش بینی نمود.

     وظیفه با بیان اینکه از چهارشنبه تا جمعه پدیده غالب در شرق کشور به ویژه منطقه زابل وزش باد شدید و گرد و خاک است، اذعان نمود: در مدت یاد شده در جنوب سمنان، شرق یزد، شرق اصفهان، برخی نقاط استان‌های تهران، قزوین، البرز، قم، مرکزی، خوزستان و بوشهر وزش باد نسبتاً شدید گاهی با گرد و غبار محلی پیش‌بینی می‌شود و سواحل شرقی عمان نیز مواج است.

      

     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
مجموع بازدیدها : 550,825,389
تعداد بازدید امروز : 183,498
تعداد بازدید دیروز : 270,803
تعداد بازدید این ماه : 7,493,571