سازمان هواشناسی
    • تاریخ انتشار: 1398/03/26
     منبع: روابط عمومی
     تعداد بازدید: 213
     حضور معاون هماهنگی برنامه و بودجه استان اصفهان در هواشناسی

     حضور معاون هماهنگی برنامه و بودجه استان اصفهان در هواشناسی

     مرکز ب هواشناسی استان اصفهان جایگاه ویژه ای در سازمان هواشناسی کشور دارا می باشد

      به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان اصفهان، حمیدرضا خورشیدی مدیرکل هواشناسی استان در دیدار ناطقی معاون برنامه و بودجه سازمان مدیریت و برنامه ریزی  استان اصفهان در محل هواشناسی استان با بیان این مطلب افزود: این مرکز به عنوان پشتیبان سازمان هواشناسی کشور در مواقع بحران در نظر گرفته شده و  از این لحاظ  از جایگاه ویژه ای برخوردار می باشد.

     وی با اشاره به راهبردهای سازمان هواشناسی کشور در خصوص ارتقاء تکنولوژی و تجهیزات هواشناسی گفت : می طلبد مسئولین استانی ضمن توجه به این مسئله نسبت به تامین اعتبار لازم  همکاری های بیشتری داشته باشند.

     ناطقی معاون برنامه و بودجه استان اصفهان با اعلام خرسندی از فعالیت های هواشناسی استان اصفهان و ارائه خدمات و اطلاع رسانی های بموقع در پیشگیری از مخاطرات مخصوصا" در فروردین ماه سال جاری قول مساعد داد که امسال در تخصیص اعبارات هواشناسی استان اصفهان مورد توجه ویژه سازمان مدیریت قرار گیرد.

     در این جلسه همچنین درخصوص چالش های موجود در اداره کل و ادارات شهرستانی ، بودجه  جاری و طرح تملک و  پرداختی های کارکنان و تخصیص بودجه و راهکاری موجود بحث و تبادل نظر گردید.

     ناطقی معاون برنامه و بودجه استان اصفهان در حاشیه دیدار با مهندس خورشیدی اداره کل هواشناسی استان اصفهان از مرکز ب (دیتاسنتر) هواشناسی  بازدید نموده و از نزدیک با روند کار آن و نحوه فعالیت و رسالت هواشناسی استان اصفهان آشنا شدند.

      

     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
مجموع بازدیدها : 550,090,957
تعداد بازدید امروز : 29,814
تعداد بازدید دیروز : 346,002
تعداد بازدید این ماه : 6,759,139