سازمان هواشناسی
    • تاریخ انتشار: 1398/03/19
     منبع: روابط عمومی
     تعداد بازدید: 560
     احتمال سیلاب و وزش باد شدید در چند استان

      احتمال سیلاب و وزش باد شدید در چند استان

     از بعد از ظهر یکشنبه تا اوایل روز دوشنبه 20 خرداد احتمال رخداد سیلاب در شرق استان گلستان، بخش هایی از خراسان شمالی و شمال سمنان  وجود دارد و از روز دوشنبه تا چهارشنبه نیز در سیستان و بلوچستان، شرق کرمان و خراسان جنوبی وزش باد شدید موجب کاهش دید می‌شود.

     به گزارش روابط عمومی سازمان هواشناسی کشور، احد وظیفه مدیر پیش‌بینی و هشدار این سازمان روز یکشنبه 1398/3/19 در استان‌های البرز، تهران، سمنان ،گلستان، شمال خراسان شمالی، چهارمحال‌وبختیاری، جنوب و غرب اصفهان، کهگیلویه‌وبویراحمد و شرق لرستان و روز دوشنبه 1398/3/20 در غرب اصفهان، شمال فارس، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه‌و‌بویراحمد، لرستان، جنوب مرکزی، برخی نقاط همدان، جنوب کردستان، آذربایجان غربی، مازندران، تهران، سمنان و البرز در ساعات بعدازظهر و اوایل شب رشد ابرهای همرفتی، رگبار و رعدوبرق گاهی وزش باد شدید پیش بینی نمود.

     وی با توجه به وزش باد شدید از روز دوشنبه تا چهارشنبه 1398/3/22 در نیمه شرقی کشور، تصریح نمود: وزش باد در نقاط مستعد و محورهای مواصلاتی استان سیستان و بلوچستان، شرق کرمان و خراسان جنوبی سبب گردوخاک و کاهش دید خواهد شد.

     وظیفه با توجه به بارش نسبتاً سنگین باران  طی بعد از ظهر یکشنبه تا اوایل روز دوشنبه نسبت به احتمال رخداد سیلاب و بالا آمدن آب رودخانه ها در شرق استان گلستان، بخش هایی از خراسان شمالی و شمال سمنان  هشدار داد. 

     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
مجموع بازدیدها : 548,398,796
تعداد بازدید امروز : 56,830
تعداد بازدید دیروز : 364,113
تعداد بازدید این ماه : 5,066,978