سازمان هواشناسی
    • تاریخ انتشار: 1398/03/13
     منبع: روابط عمومی
     تعداد بازدید: 812
     افزایش نسبی دما تا پایان هفته

      افزایش نسبی دما تا پایان هفته

     از دوشنبه 13 خرداد تا پایان هفته شاهد افزایش نسبی دما تا پایان هفته خواهیم بود.

     به گزارش روابط عمومی سازمان هواشناسی کشور، احد وظیفه مدیر پیش‌بینی و هشدار این سازمان با بیان اینکه از دوشنبه تا پایان هفته در بیشتر مناطق کشور جوی آرام حاکم خواهد بود، افزود: در مدت یاد شده در اکثر مناطق کشور، دما افزایش نسبی می‌یابد.

     وی تصریح نمود: دوشنبه در شمال فارس، پاره ای از مناطق کهگیلویه و بویراحمد و چهارمحال و بختیاری و کرمان در ساعات بعدازظهر رگبار و رعد و برق گاهی وزش باد شدید خواهیم داشت و در خراسان شمالی و شمال خراسان رضوی بارش پراکنده و وزش باد دور از انتظار نخواهد بود.

     مدیر پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی، سه‌شنبه 1398/3/14 برای شمال آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی و خراسان رضوی بارش پراکنده گاهی وزش باد شدید و چهارشنبه 1398/3/15 در استان‌های اردبیل، آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، گیلان، کهگیلویه و بویراحمد، چهارمحال و بختیاری بارش پراکنده پیش‌بینی نمود.

     وظیفه پنجشنبه و جمعه از بارش پراکنده در استان‌های اردبیل، آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، ارتفاعات البرز مرکزی واقع در استان های زنجان، قزوین، البرز و تهران و دامنه‌‌های زاگرس در استان‌های کهگیلویه و بویراحمد، چهارمحال‌و‌بختیاری، مرکزی، همددان و شرق لرستان خبر داد.

     وی خاطرنشان کرد: از دوشنبه تا پایان هفته در برخی مناطق شرق و جنوب شرق بویژه زابل وزش باد شدید همراه با گرد و خاک رخ می‌دهد.  

     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
مجموع بازدیدها : 550,090,947
تعداد بازدید امروز : 29,804
تعداد بازدید دیروز : 346,002
تعداد بازدید این ماه : 6,759,129