سازمان هواشناسی
    • تاریخ انتشار: 1398/01/21
     منبع: روابط عمومی
     تعداد بازدید: 2166
     تداوم بارش‌ها تا دوشنبه 26 فروردین

      تداوم بارش‌ها  تا دوشنبه 26 فروردین

     سامانه بارشی فعالی که از روز جمعه 23 فروردین وارد کشور می‌شود تا دوشنبه ماندگار است.

     احد وظیفه، مدیر پیش‌بینی و هشدار این سازمان گفت: سامانه بارشی فعالی که از روز جمعه 23 فروردین 1398 وارد می‌شود، طی روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه هفته آینده در کشور فعال خواهد بود.

     وی شنبه 98/1/24 در استان‌های مازندران، غرب گلستان، بوشهر، فارس، قم، نیمه غربی و شمالی یزد و نیمه غربی اصفهان بارش باران همراه با رگبار و رعدوبرق و در استان‌های هرمزگان، غرب و جنوب کرمان و نیمه جنوبی سیستان و بلوچستان بارش باران همراه با رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدید موقتی پیش‌بینی نمود.           

     به گفته مدیر پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور، یکشنبه 98/1/25 بارش باران همراه با رگبار و رعدوبرق در استان‌های گلستان، شرق مازندران و خراسان شمالی و بارش باران همراه با رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدید موقتی در استان‌های سمنان، نیمه شرقی اصفهان،خراسان رضوی، خراسان جنوبی، یزد، شرق فارس، کرمان، نیمه شرقی هرمزگان و سیستان و بلوچستان رخ می‌دهد.

     این مسئول از بارش باران همراه با رگبار و رعدوبرق طی دوشنبه 98/1/26 در استان‌های گلستان، خراسان شمالی، خراسان رضوی و جنوب شرقی کرمان و بارش باران همراه با رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدید موقتی در شمال خراسان جنوبی، شمال یزد و نیمه شمالی سیستان و بلوچستان خبر داد و با توجه به شدت بارش‌ها، نسبت به آبگرفتگی معابر عمومی و احتمال سیلابی شدن مسیل‌ها در مناطق یاد شده هشدار داد. 

     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
مجموع بازدیدها : 511,415,005
تعداد بازدید امروز : 71,182
تعداد بازدید دیروز : 316,016
تعداد بازدید این ماه : 8,884,389