سازمان هواشناسی
    • تاریخ انتشار: 1396/12/01
     تعداد بازدید: 5672
     اطلاعیه شماره 101 روز سه شنبه مورخ 96/12/01
     تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی نشان دهنده ورود سامانه بارشی از اواخر وقت چهار شنبه از غرب کشور میباشد که باعث ابرناکی همرا با بارش باران، در مناطق سردسیر و ارتفاعات بارش برف خواهد شد. بر این اساس وضع هوای کشور به شرح زیر پیش بینی می شود:
     از اواخر چهارشنبه بارش باران و در اتفاعات برف در کهگیلویه و بویر احمد، جنوب آذربایجان غربی .
     پنج شنبه مورخ 96/12/03: بارش باران و برف در آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، بارش باران گاهی با رعد و برق و در ارتفاعات برف در کرمانشاه، لرستان، جنوب کردستان، کهگیلویه و بویر احمد ، چهارمحال و بختیاری، زنجان، همدان، قزوین، ارتفات غرب و جنوب اصفهان، نیمه شمالی فارس، شمال و شرق خوزستان، بارش باران گاهی با رعد و برق در ایلام، وزش باد شدید همراه با گردو خاک در برخی مناطق خوزستان.
     جمعه مورخ 96/12/04: بارش باران و در ارتفاعات بارش برف در زنجان، قزوین، ارتفاعات البرز در استانهای البرز، تهران و سمنان،. بارش باران در استانهای گیلان و مازندران و بارش برف و باران در جنوب استانهای آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل و برخی مناطق خراسان رضوی .
     برای اطلاعات با جزئیات بیشتر در مورد پیش بینی وضع هوا در نواحی مختلف استانها به هشدارهای هواشناسی صادر شده از مراکز پیش بینی استانهای مربوطه مراجعه شود.
     به هموطنان محترم توصیه می شود طی روزهای پنجشنبه و جمعه برای عبور از جاده های کوهستانی مناطق یاد شده تجهیزات زمستانی بخصوص زنجیر چرخ همراه داشته باشند.


      

      فایل پیوست
      
     etela101.pdf228.33  کیلوبایت
     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
    • جستجو بر اساس ایستگاه هواشناسی
     استان:
     ایستگاه:
     تاریخ: انتخاب تاریخ
     زمان (UTC):

مجموع بازدیدها : 468,063,481
تعداد بازدید امروز : 423,286
تعداد بازدید دیروز : 425,730
تعداد بازدید این ماه : 28,021,359