سازمان هواشناسی
    • تاریخ انتشار: 1396/06/20
     منبع: روابط عمومی
     تعداد بازدید: 277
     نشست مشترک هواشناسی با شرکت توزیع برق مازندران

     نشست مشترک هواشناسی با شرکت توزیع برق مازندران

     هواشناسی مازندران در راستای توسعه هواشناسی کاربردی در بخش انرژی با شرکت توزیع برق استان نشست مشترک برگزار نمود.

     به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان مازندران، دوشنبه 20 شهریور 1396 نشست مشترکی بین هواشناسی و شرکت توزیع برق منطقه ای مازندران در راستای توسعه هواشناسی کاربردی با مجموعه معاونین، مشاورین، مدیران ستادی و امورهای 16 گانه توزیع نیروی برق استان برگزار شد.

      قاسم شهابی، مدیر عامل توزیع برق منطقه‌ای استان در خصوص اهمیت و جایگاه هواشناسی و نیاز به دانستن وضعیت جوی به منظور آمادگی بیش‌تر در هنگام بروز پدیده جوی مطالبی را بیان نمود.

     در ادامه، محمدرضا رضوی مدیرکل هواشناسی استان با اشاره به تغییر اقلیم و متعاقب آن تغییر در رویه بارش، شدت، زمان و مکان بارش و پیامدهای آن، کاهش حجم ذخایر آبی مازندران، افزایش دما در سال‌ها و ماه‌های اخیر، تصریح نمود: عوامل ذکر شده در مجموع موجب نیاز فزاینده مشترکین توزیع برق به استفاده از ادوات سرمایشی شده است و نهایتاً فشار به ایستگاه‌های توزیع برق را در پی خواهد داشت.

     شایان ذکر است،  طرفین بر انعقاد تفاهم‌نامه همکاری و ضرورت انجام فعالیت‏های تحقیقاتی مشترک، جهت شناسایی مناطق مختلف استان از لحاظ نیازهای گرمایشی و سرمایشی که به عنوان شاخص اقلیمی، معرف پتانسیل مصرف انرژی استان و کمک به برنامه‌ریزان در این زمینه خواهد بود، تاکید نمودند.

      

     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
مجموع بازدیدها : 342,437,581
تعداد بازدید امروز : 123,180
تعداد بازدید دیروز : 351,527
تعداد بازدید این ماه : 2,239,163