سازمان هواشناسی
    • تاریخ انتشار: 1396/06/20
     منبع: روابط عمومی
     تعداد بازدید: 97
     نشست مشترک هواشناسی با شرکت توزیع برق مازندران

     نشست مشترک هواشناسی با شرکت توزیع برق مازندران

     هواشناسی مازندران در راستای توسعه هواشناسی کاربردی در بخش انرژی با شرکت توزیع برق استان نشست مشترک برگزار نمود.

     به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان مازندران، دوشنبه 20 شهریور 1396 نشست مشترکی بین هواشناسی و شرکت توزیع برق منطقه ای مازندران در راستای توسعه هواشناسی کاربردی با مجموعه معاونین، مشاورین، مدیران ستادی و امورهای 16 گانه توزیع نیروی برق استان برگزار شد.

      قاسم شهابی، مدیر عامل توزیع برق منطقه‌ای استان در خصوص اهمیت و جایگاه هواشناسی و نیاز به دانستن وضعیت جوی به منظور آمادگی بیش‌تر در هنگام بروز پدیده جوی مطالبی را بیان نمود.

     در ادامه، محمدرضا رضوی مدیرکل هواشناسی استان با اشاره به تغییر اقلیم و متعاقب آن تغییر در رویه بارش، شدت، زمان و مکان بارش و پیامدهای آن، کاهش حجم ذخایر آبی مازندران، افزایش دما در سال‌ها و ماه‌های اخیر، تصریح نمود: عوامل ذکر شده در مجموع موجب نیاز فزاینده مشترکین توزیع برق به استفاده از ادوات سرمایشی شده است و نهایتاً فشار به ایستگاه‌های توزیع برق را در پی خواهد داشت.

     شایان ذکر است،  طرفین بر انعقاد تفاهم‌نامه همکاری و ضرورت انجام فعالیت‏های تحقیقاتی مشترک، جهت شناسایی مناطق مختلف استان از لحاظ نیازهای گرمایشی و سرمایشی که به عنوان شاخص اقلیمی، معرف پتانسیل مصرف انرژی استان و کمک به برنامه‌ریزان در این زمینه خواهد بود، تاکید نمودند.

      

     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
مجموع بازدیدها : 259,768,318
تعداد بازدید امروز : 152,573
تعداد بازدید دیروز : 179,227
تعداد بازدید این ماه : 691,023