سازمان هواشناسی
    • تاریخ انتشار: 1396/06/14
     منبع: روابط عمومی
     تعداد بازدید: 1182
     هوای سواحل شمالی آخر هفته خنک می‌شود

     هوای سواحل شمالی آخر هفته خنک می‌شود

     طی روز چهارشنبه و تا ظهر پنج شنبه دما در استانهای ساحلی دریای خزر 4 تا 8 افزایش و از بعد از ظهر پنج‌شنبه با نفوذ جریانهای خنک شمالی دما در این منطقه بین 6 تا 10 درجه کاهش می‌یابد.

     به گزارش روابط عمومی سازمان هواشناسی کشور، احد وظیفه، مدیریت پیش‌بینی و هشدار این سازمان، سه‌شنبه 96/6/14 در مناطقی از مازندران، گلستان و ارتفاعات خراسان شمالی و ارتفاعات سمنان و گیلان رشد ابر، بارش پراکنده و وزش باد پیشبینی نمود.

     وی با اشاره به پایداری جو در غالب مناطق کشور طی روز چهارشنبه، از افزایش نسبی دما در نوار شمالی کشور خبر داد و افزود: افزایش دما در استانهای ساحلی دریای خزر 4 تا 8 درجه پیشبینی میشود و هوای گرم تا ظهر پنج شنبه در منطقه ماندگار خواهد بود.

     مدیریت پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی خاطرنشان کرد: از بعدازظهر پنج‌شنبه با نفوذ جریانهای خنک شمالی ضمن کاهش 6 تا 10 درجه‌ای دما، بتدریج تا اواخر وقت این روز در استانهای گیلان، مازندران و مناطقی از اردبیل و غرب گلستان ابرناکی، رگبار باران گاهی با رعد وبرق و وزش باد شدید موقتی پیشبینی می شود که بارش در استان گیلان شدت بیشتری خواهد داشت.

     این مسوول تصریح نمود: روز پنجشنبه 96/6/16 در مناطق شمالی آذربایجانشرقی، و ارتفاعات البرز در استانهای زنجان، قزوین، البرز و تهران نیز رشد ابر، وزش باد و رگبار باران گاهی رعد وبرق دور از انتظار نمی باشد.

      

     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
مجموع بازدیدها : 351,440,045
تعداد بازدید امروز : 248,718
تعداد بازدید دیروز : 288,240
تعداد بازدید این ماه : 809,784