سازمان هواشناسی
    • تاریخ انتشار: 1395/12/12
     تعداد بازدید: 6028
     اطلاعیه شماره 135 پنجشنبه مورخ 95/12/12
     با ورود سامانه بارشی به کشور ، امروز در بخشهایی از شمال غرب، غرب و جنوب غرب رگبار باران،گاهی رعدوبرق و وزش باد ، در مناطق سردسیر و کوهستانی بارش برف پیش بینی می شود. روز جمعه فعالیت این سامانه، در برخی نقاط شمال غرب، سواحل غربی و مرکزی خزر ، دامنه های جنوبی البرز مرکزی و دامنه های زاگرس مرکزی تداوم خواهد داشت. در روز شنبه با تقویت سامانه بارشی ، در شمال غرب، دامنه های زاگرس مرکزی، دامنه های شمالی و جنوبی البرز مرکزی ، رگبار باران، گاهی رعدوبرق ، وزش باد و در نقاط سردسیر بارش برف رخ خواهد داد. طی امروز و فردا به سبب افزایش سرعت وزش باد بر روی عراق، پدیده گردوخاک در برخی نقاط غرب و جنوب غرب پیش بینی می شود. بر این اساس وضع هوای مناطق متاثر از این سامانه در سه روز آینده به شرح زیر پیش بینی می شود:
     پنجشنبه 95/12/12: رگبار باران،گاهی رعدوبرق و وزش باد ، در ارتفاعات بارش برف در برخی نقاط کردستان، کرمانشاه، زنجان ،جنوب آذربایجان های شرقی و غربی و غرب چهار محال بختیاری و رگبار باران ، گاهی رعدوبرق ، وزش باد در شمال خوزستان و کهکیلویه و بویر احمد و باد و گردوخاک در برخی نقاط خوزستان، ایلام و کرمانشاه.
     جمعه 95/12/13: رگبار باران، گاهی رعدوبرق و وزش باد ، در ارتفاعات بارش برف در برخی نقاط کردستان، زنجان، شمال قزوین و شمال البرز و باد و گردوخاک در برخی نقاط خوزستان، ایلام و کرمانشاه.
     شنبه 95/12/14: رگبار باران ، گاهی رعدوبرق و وزش باد ، در ارتفاعات بارش برف در برخی نقاط کردستان، کرمانشاه، لرستان، همدان، زنجان، قزوین، اردبیل، شمال استان مرکزی، شمال آذربایجانهای شرقی و غربی و رگبار باران در گیلان و شمال ایلام.
      فایل پیوست
      
     etela135.pdf51.05  کیلوبایت
     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
    • جستجو بر اساس ایستگاه هواشناسی
     استان:
     ایستگاه:
     تاریخ: انتخاب تاریخ
     زمان (UTC):

مجموع بازدیدها : 340,906,149
تعداد بازدید امروز : 353,351
تعداد بازدید دیروز : 354,380
تعداد بازدید این ماه : 707,731