سازمان هواشناسی
    • تاریخ انتشار: 1395/10/05
     تعداد بازدید: 16162
     اطلاعیه شماره 104 یکشنبه مورخ 95/10/05

     پیرو اطلاعیه شماره 103 جمعه مورخ 95/10/05  با ادامه فعالیت سامانه بارشی در روز یکشنبه باران و برف در شمال غرب، غرب، دامنه های جنوبی البرز مرکزی، جنوب غرب و زاگرس مرکزی ادامه می یابد. بتدریج از شب  بارندگی در شمال غرب، غرب، دامنه های جنوبی البرز مرکزی کشور کاهش می یابد.  بارش در روز دوشنبه محدود به جنوب غرب و زاگرس مرکزی می شود.
       روز سه شنبه سامانه جدیدی از غرب وارد خواهد شد و قبل از ظهر استان های واقع در زاگرس مرکزی با بارندگی همراه خواهند شد و دامنه منطقه بارش تا بعد از ظهر به مناطق مرکزی، ارتفاعات البرز، سواحل شمالی و بصورت خفیف شمال شرق کشور گسترش می یابد که مناطق سردسیر با بارش برف خواهد بود.
      طی سه روز آینده پیش بینی  به شرح زیر اعلام می گردد.:
     یکشنبه 95/10/05 : بارش برف در استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، زنجان ؛ برف و باران در استانهای کردستان، چهارمحال بختیاری، همدان، مرکزی، قزوین، البرز، تهران و قم و بارش باران همراه با رگبار   رعدوبرق در استان های کرمانشاه، ایلام، لرستان و خوزستان و بتدریج از اواخر وقت با کاهش پدیده از غرب و شمالغرب .
     دوشنبه 95/10/06: بارش باران و ارتفاعات بارش برف در خوزستان، جنوب لرستان، غرب اصفهان و شمال خراسان رضوی.
      سه شنبه 95/10/07: بارش برف در ارتفاعات دراستان های چهارمحال بختیاری و شمال خوزستان، ارتفاعات جنوب و شرق لرستان؛  بارش باران و برف در استان های کرمانشاه، کردستان، همدان مرکزی، زنجان، جنوب استانهای آذربایجان غربی و  شرقی، جنوب اردبیل، قزوین، البرز، تهران، مازندران، سمنان، قم و بارش باران در خراسان شمالی و شمال خراسان رضوی که در ارتفاعات بارش برف است.
     بر این اساس، در این مدت جاده ها در مناطق کوهستانی غرب، شمالغرب و شمال کشور با بارش برف است و  داشتن تجهیزات زمستانی ضروری است و توصیه می شود برای جلوگیری از خسارت و حفظ ایمنی، اقدام لازم بعمل آید .                     

      فایل پیوست
      
     etela10452.83  کیلوبایت
     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
    • جستجو بر اساس ایستگاه هواشناسی
     استان:
     ایستگاه:
     تاریخ: انتخاب تاریخ
     زمان (UTC):

مجموع بازدیدها : 294,203,626
تعداد بازدید امروز : 332,040
تعداد بازدید دیروز : 437,576
تعداد بازدید این ماه : 13,139,349