سازمان هواشناسی
    • سردار حاج قاسم سلیمانی آسمانی شد

       سردار حاج قاسم سلیمانی آسمانی شد 

      سردار سرلشکر پاسدار حاج قاسم سلیمانی فرمانده فداکار شجاع و بی نظیر نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پس از عمری مجاهدت، فداکاری و نقش آفرینی های ماندگار و پر افتخار در راه اعتلای اسلام و دفاع از قرآن و اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام و سرافرازی ایران عزیز بامداد امروز با حمله بالگردهای امریکایی در نزدیکی فرودگاه بغداد به شهادت رسید. 
     سازمان هواشناسی کشور  ضمن تسلیت شهادت مجاهد نستوه سردار حاج قاسم سلیمانی به محضر مقدس امام زمان(عج)، مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و ملت سرافراز ایران اسلامی، این اقدام تروریستی و وقیحانه آمریکای جنایتکار را محکوم می کند.
      
     روابط عمومی سازمان هواشناسی کشور
      
     *پیام مقام معظم رهبری _ در پی شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی
     بسم الله الرحمن الرحیم
     ملت عزیز ایران!
     سردار بزرگ و پرافتخار اسلام آسمانی شد. دیشب ارواح طیبه‌ی شهیدان، روح مطهر قاسم سلیمانی را در آغوش گرفتند. سالها مجاهدت مخلصانه و شجاعانه در میدانهای مبارزه با شیاطین و اشرار عالم، و سالها آرزوی شهادت در راه خدا، سرانجام سلیمانی عزیز را به .ود او تبریک و به ملت ایران تسلیت عرض میکنم. او نمونه‌ی برجسته‌ای از تربیت‌شدگان اسلام و مکتب امام خمینی بود، او همه‌ی عمر خود را به جهاد در راه خدا گذرانید. شهادت پاداش تلاش بی‌وقفه‌ی او در همه‌ی این سالیان بود، با رفتن او به حول و قوه‌ی الهی کار او و راه او متوقف و بسته نخواهد شد، ولی انتقام سختی در انتظار جنایتکارانی است که دست پلید خود را به خون او و دیگر شهدای حادثه‌ی دیشب آلودند. شهید سلیمانی چهره‌ی بین‌المللی مقاومت است و همه‌ی دلبستگان مقاومت خونخواه اویند. همه‌ی دوستان -‌ و نیز همه‌ی دشمنان - بدانند خط جهاد مقاومت با انگیزه‌ی مضاعف ادامه خواهد یافت و پیروزی قطعی در انتظار مجاهدان این راه مبارک است، فقدان سردار فداکار و عزیز ما تلخ است ولی ادامه مبارزه و دست یافتن به پیروزی نهایی کام قاتلان و جنایتکاران را تلخ‌تر خواهد کرد.
     ملت ایران یاد و نام شهید عالیمقام سردار سپهبد قاسم سلیمانی و شهدای همراه او بویژه مجاهد بزرگ اسلام جناب آقای ابومهدی المهندس را بزرگ خواهد داشت و اینجانب سه روز عزای عمومی در کشور اعلام میکنم و به همسر گرامی و فرزندان عزیز و دیگر بستگان ایشان تبریک و تسلیت می‌گویم.
     سیدعلی خامنه‌ای
     ۱۳دیماه ۱۳۹۸
      
      
    • منشور وزیر راه و شهرسازی
     منشور وزیر راه و شهرسازی
    • انتشارات سازمان هواشناسی
مجموع بازدیدها : 566,442,993
تعداد بازدید امروز : 250,625
تعداد بازدید دیروز : 602,555
تعداد بازدید این ماه : 1,833,274