سازمان هواشناسی
    • تاریخ انتشار: 1398/12/28
     منبع: روابط عمومی
     تعداد بازدید: 282
     پیام تبریک نوروزی رئیس سازمان هواشناسی کشور

     پیام  تبریک نوروزی رئیس سازمان هواشناسی کشور  

     معاون وزیر راه و شهرسازی طی پیامی فرا رسیدن سال 1399 را به هم وطنان عزیز به ویژه همکاران خود در سازمان هواشناسی کشور تبریک گفت.

     به گزارش روابط عمومی سازمان هواشناسی کشور، در پیام تبریک نوروزی دکتر سحر تاج‌بخش مسلمان معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان هواشناسی کشور به مناسبت فرارسیدن سال 1399 آمده است:

     به نام خالق بهار هستی

     سال 1398 با  تمام  تلخی ها، شیرینی ها و بحران ها سپری شد. سالی همراه با مخاطرات متعدد و متنوع. رخداد سیلابهای ویرانگر و بارش های شدید برف و باران، وضعیت دشواری را در برهه های از زمان برای کشور  ایجاد کرد که به لطف پروردگار مهربان مفتخریم که توانستیم  پیش بینی ها و پیش آگاهی ها ی لازم را در تمامی مخاطرات جوی، در زمان مقرر، ارائه نماییم.

     اکنون با ر دیگر صدای ترنم بهار، گوش را می نوازد و عطر دل انگیزش مشام جان را پر می کند. زمین  با اجازه و اراده الهی دیگر بار زنده می شود و همه انسان های شیدای کرامت و قدرت آن آفریننده  مهربان، با جوشش و جنبش مضاعف، ستایش گر و تسبیح گویی، با سرور بهار همنوا می شوند.

     نوروز باستانی روایتگر آداب و سنن دیرین ماست که همزمان با تحول طبیعت، آمدن بهار را با اعتدال و زیبایی های بی شمارش به بندگان بشارت داده و جلوه جمال حضرت حق را بازتاب می کند.

     با نهایت صمیمت و افتخار، فرا رسیدن سال نو را به هم وطنان عزیز به ویژه همکاران سازمان هواشناسی کشور شاد باش گفته و سالی سرشار ازسلامت، نیکویی، برکت و عزت برای همگان آرزومندم.

     هر روزتان نوروز و دل و جانتان همیشه بهاری باد

      

      

     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
مجموع بازدیدها : 584,645,992
تعداد بازدید امروز : 160,312
تعداد بازدید دیروز : 298,250
تعداد بازدید این ماه : 2,715,006