سازمان هواشناسی
    • تاریخ انتشار: 1398/04/19
     منبع: روابط عمومی
     تعداد بازدید: 301
     برگزاری دوره‌های آموزشی تهک دریایی و تحلیل و کاربرد داده های هواشناسی دریایی در هرمزگان

     برگزاری دوره‌های آموزشی تهک دریایی و تحلیل و کاربرد داده های هواشناسی دریایی در هرمزگان 

     دو دوره ی آموزشی توسعه هواشناسی کاربردی در حوزه ی دریا ( تهک دریایی ) و تحلیل کاربرد داده های هواشناسی دریایی به مدت پنج روز در اداره کل هواشناسی استان هرمزگان برگزار شد.  

     به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان هرمزگان، در ادامه سلسله اقدامات مرتبط با آموزش و ظرفیت سازی درون سازمانی این اداره کل با همکاری مدیریت آموزش سازمان و در قالب تقویم آموزشی سال 98 از تاریخ 15 تا 19 تیر ماه دوره‌های آموزشی پیوسته شامل توسعه هواشناسی کاربردی در حوزه دریا (تهک دریایی) به مدت 18 ساعت طی 3 روز و تحلیل و کاربرد داده های هواشناسی دریایی به مدت 12 ساعت طی دو روز در اداره کل هواشناسی استان هرمزگان برگزار شد.

     دکتر رنجبر مدیرکل هواشناسی استان هرمزگان در روز آغازین برگزاری دوره خاطرنشان کرد، موقعیت جغرافیایی استان و مجاورت آن با پهنه های آبی خلیج فارس و دریای عمان به عنوان ظرفیتی عظیم و ارزشمند نیاز به توسعه هواشناسی کاربردی در این استان دو چندان می کند .

     وی اظهار داشت به دلیل قرابت و نزدیکی مأموریت های هواشناسی با حوزه ی حمل و نقل چهارگانه به ویژه حمل و نقل دریایی خوشبختانه در سایه ی تعامل با دستگاه‌های مرتبط و تولید محصولات هواشناسی دریایی، هواشناسی استان در جایگاهی ویژه قرار گرفته است.

     مدیرکل هواشناسی استان هرمزگان امیدواری نمود در سایه تدبیر مدیریت عالی سازمان و توسعه ایستگاه‌های دریایی ثابت و سیار و همچنین آموزش و ظرفیت سازی کارشناسان و آشنایی و بروز رسانی دانش همکاران در حوزه ی دریا نوردی شاهد رویداد های خوب و چشمگیری در سطح استان و سازمان باشیم .

      

     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
مجموع بازدیدها : 543,055,507
تعداد بازدید امروز : 46,442
تعداد بازدید دیروز : 355,641
تعداد بازدید این ماه : 9,733,334