سازمان هواشناسی
    • تاریخ انتشار: 1397/10/24
     منبع: روابط عمومی
     تعداد بازدید: 259
     افتتاح نخستین نمایشگاه مسکن، شهرسازی و بازآفرینی شهری با حضور وزیر راه و شهرسازی

     افتتاح نخستین نمایشگاه مسکن، شهرسازی و بازآفرینی شهری با حضور وزیر راه و شهرسازی 

     نخستین نمایشگاه مسکن شهرسازی و بازآفرینی شهری با حضور وزیر راه و شهرسازی افتتاح شد.

     به گزارش روابط عمومی سازمان هواشناسی کشور، نخستین نمایشگاه مسکن شهرسازی و بازآفرینی شهری صبح دوشنبه 1397/10/24 با حضور وزیر راه و شهرسازی و شهردار تهران در محل مصلای امام خمینی(ره) آغاز به کار کرد.

     در این نمایشگاه، طرح جامع شهر جدید تیس؛ کتاب مدیریت هوشمند زمین شهری بر پایه زیرساخت داده مکانی و ۵ سامانه بازآفرینی جهت تسهیل و تسریع در روند اجرای پروژه‌های بازآفرینی توسط محمد اسلامی رونمایی شد.

     در این مراسم معاونان وزیر راه و شهرسازی از جمله: دکتر داود پرهیزکار معاون وزیر و رئیس سازمان هواشناسی کشور، حامد مظاهریان معاون مسکن و ساختمان، سعید سید علایی معاون توسعه مدیریت و منابع، حبیب‌الله طاهرخانی مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید و هوشنگ عشایری مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران حضور داشتند.

     در نخستین نمایشگاه بین‌المللی «مسکن، شهرسازی و بازآفرینی شهری» که با حضور بیش از ۱۸۰ دستگاه و شرکت دولتی و خصوصی در مصلای امام خمینی (ره) تهران برپا شده است، فعالیت‌های وزارت راه و شهرسازی و دستگاه‌های مرتبط با حوزه شهرسازی شامل شهرداری‌ها، شرکت‌های عمران شهرهای جدید و توسعه‌گران و همچنین فعالیت‌های بخش بازآفرینی شهری و نوسازی بافت‌های نابسامان شهرها به معرض دید عموم گذاشته شده است.

      

     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
مجموع بازدیدها : 471,438,879
تعداد بازدید امروز : 153,280
تعداد بازدید دیروز : 408,214
تعداد بازدید این ماه : 2,441,975